Konrad Czerniak mistrzem Europy

Z wielką przyjemnością dzielimy się informacją o sukcesach sportowych puławianina Konrada Czerniaka.

Na odbywajacych się właśnie w Szczecinie Mistrzostwach Europy w Pływaniu Konrad Czerniak zwyciężył na najkrótszym dystansie mistrzostw z czasem 20,88 sek. To już drugi w tym roku spektakularny sukces Konrada - zdobył srebrny medal mistrzostw świata na dystansie 100 metrów stylem motylkowym rozgrywanych w Szanghaju.

Przeżyjmy to jeszcze raz (relacja tvp sport)

Zawodnik Wisły Puławy dziś, podczas drugiego dnia mistrzostw Europy na krótkim basenie wywalczył swój drugi złoty medal. Tym razem 22-latek okazał się najlepszy na 100 m stylem motylkowym z czasem 49,62 sekundy. Niemal o pół sekundy pobił własny rekord Polski.

Copyright © 2010 Mosir Puławy. Wykonanie: Kamil Bugno, Krzysztof Lenart, ITPM24 | Redakcja: Katarzyna Suszek.