Rowerowa info

Ogólnopolska Rywalizacja o "Puchar Rowerowej Stolicy Polski"

Za chwilę wiosna, a wraz z nią – początek sezonu rowerowego.
Wraz z nią bardzo dobra informacja dla mieszkańców - Puławy po raz kolejny wezmą udział w Ogólnopolskiej Rywalizacji
o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. Odbędzie się ona w dniach od 1 do 30 czerwca 2021 roku.
Co więcej: przez kolejne trzy lata będziemy brali udział w projekcie. Dwie pierwsze edycje które odbyły się we wrześniu 2019
i 2020 przynosząc Puławom i pasjonatom ogromną radość oraz liczne osiągnięcia.
Trening „Rowerowej Stolicy Polski” zacznie się już 21 marca i potrwa do 21 maja. Projekt opiera się na wykorzystaniu aplikacji „Aktywne Miasta”, która będzie zliczała przejechane kilometry każdemu uczestnikowi. Na najaktywniejszych z nich czekają nagrody. Zostaliśmy po raz kolejny koordynatorem tej akcji. Przed nami sezon wiosenno-letni, czyli szereg okazji do wzięcia udziału w rajdach i wycieczkach. Obserwujcie naszą stronę, POK „Dom Chemika” oraz Urzędu Miasta Puławy, gdzie na bieżąco będą umieszczane informacje na temat wydarzeń sportowo – rekreacyjnych.
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w rywalizacji i wspierania Puław w drodze po najwyższe trofeum!