Hotel Olimpic info

Hotel Olimpic w Puławach "Obiektem Bezpiecznym Higienicznie"

W obecnej sytuacji hotele i inne obiekty noclegowe podejmują szczególne środki bezpieczeństwa, by przyjąć gości. Branża dostosowuje się do nowych wyzwań. Dlatego też i my  w trosce o naszych klientów zdecydowaliśmy się dołączyć do programu Polskiej Organizacji Turystycznej - "Obiekt Bezpieczny Higienicznie". Po ostatniej weryfikacji przeprowadzonej przez pracownika Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej możemy Państwa zapewnić, że świadczone przez nas usługi są zgodne z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego co potwierdza fakt, że Hotel Olimpic w Puławach jest bezpiecznym obiektem noclegowym.