Photo Day 5.0 Z aparatem do Portu w Puławach

Tuż przed otwarciem nowego portu w Puławach wybieramy się razem z MM Puławy  i Urzędem Miasta obejrzeć jak zmieniło się to miejsce nad Wisłą. Zapisów nie ma, dlatego przyjść może każdy, kto tylko chce wybrać się na wycieczkę fotograficzną.

Nowy port w Puławach jest już gotowy. Teraz czeka tylko na uzyskanie zgody na użytkowanie.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem może zostać otwarty już w przyszłym tygodniu.
Jeszcze przed oficjalnym otwarciem możecie z portalem MM Puławy, MOSiR-em i Urzędem Miasta wybrać się na spacer po inwestycji. Obejrzymy wszystko to, co powstało w porcie przez ostatnie miesiące. Osoby pamiętające jak wyglądało to miejsce wcześniej, będą mogły porównać jak zmienił się jego wygląd. Po obiekcie oprowadzi nas dyrektor MOSiR Antoni Rękas.
Spotykamy się w najbliższą sobotę 21 lipca o godz. 11 przy wejściu do portu od strony ul. Portowej.
Pamiętajcie o zabraniu ze sobą aparatów fotograficznych. Osoby, które zrobią zdjęcia i opublikują je później na portalu MM Puławy wezmą udział w konkursie fotograficznym.